Вишивка

Машинна вишивка – найбільш поширений спосіб нанесення зображень та логотипів на одяг. Цей метод є універсальним для різних моделей та стилів, адже його можна застосовувати на будь-яких тканинах, незалежно від їхнього виду та складу – саржі, трикотажі, флісі, махрі, шкірі, велюрі, шовку чи навіть сітці.

Вишивка на одязі має численні переваги порівняно з іншими методами нанесення, особливо щодо зносостійкості. Нитки зберігають свій колір та яскравість протягом тривалого часу, не змінюючи вигляду навіть після багаторазового прання та хімчистки. Також вони є повністю стійкими до впливу сонячного світла.

Наша компанія вишиває логотипи як на одязі власного виробництва, так і на виробах відомих виробників мерчу чи ваших власних виробах.

Що ми пропонуємо

Гарантований результат.

У нас двоетапний процес погодження вишивки. Перший зразок ми вишиваємо на нашій тканині. На цьому етапі погоджуємо з клієнтом загальний вигляд, кольори ниток, розміри. При потребі вносимо зміни і, якщо все підходить, другий зразок вишиваємо на виробі клієнта. На цьому етапі перевіряємо якість вишивки та її розміщення безпосередньо на виробі. І тільки після цього запускаємо в роботу весь тираж.

Орієнтованість на потреби клієнта.

Наші дизайнери завжди роблять дизайни під вишивку з оптимальною відповідністю якість-ціна. Та одне і те ж лого можна вишити так, щоб воно виглядало дорогим, зашитим та об’ємним. А можна прорідити стібки так, щоб максимально знизити ціну за нього. Вибір за клієнтом.

Різноманітність.

У процесі створення ми використовуємо різноманітні нитки, що дозволяють збагачувати одяг. Серед них: віскозні – для більшості варіантів вишивки, поліестерові – для спецтканин, металізовані, акрилові, керамічні (матові) для різноманітних ефектів блиску чи матовості, а також ПАФ для ефекту об’ємного зображення.

Якість.

У нас найсучасніше обладнання для вишивання від японського бренду Tajima, а також безліч пристосувань для точності вишивки та її фіксації. Також ми використовуємо якісні нитки корейського бренду Marathon.
Вимоги до макетів:

Зображення у форматі .ai, .pdf, .eps, .png, .t або ж чітка картинка.

Мінімальні елементи під вишивку (наприклад, букви) розміром 2,5 мм.

Зображення у їхньому натуральному розмірі.

Як замовити вишивку?

Щоб розпочати процес вишивки, чи порахувати її вартість, нам від вас потрібно:

Макет у векторному зображенні (формат .ai, .pdf, .eps, .png, .t)
Розміри вишивки (ширина чи висота)
Тираж
На чому саме вишивається зображення
Колір виробу, на якому буде вишивка